Rolety materiałowe

Proste w obsłudze i niezawodne

Rolety materiałowe to proste i funkcjonalne osłony okienne. Obsługa łańcuszkiem jest nieskomplikowana i niezawodna. W naszej ofercie znajdziesz systemy do okien w kasecie oraz bez kasety, a także z prowadnicami lub prowadzeniem bocznym na żyłce. Posiadamy również rolety wolnowiszące montowane do ściany lub sufitu osłaniające duże przeszklenia lub całe wnęki okienne.

W naszej ofercie znajdziecie bogaty wybór tkanin roletowych od częściowo zaciemniających, przez naperlone sproszkowanym aluminium odbijającym promienie słoneczne po całkowicie zaciemniające materiały podgumowane. Posiadamy kolekcje materiałów gładkich lub wzorzystych bądź ze strukturą. Poza tradycyjnymi roletami do okien pionowych, oferujemy również system do okien dachowych.

Bardziej nowoczesną alternatywą dla rolet tradycyjnych są oferowane przez nas rolety z tkaniną dzień/noc. Naprzemiennie ułożone pasy tkaniny zaciemniającej i przeziernej prezentują się elegancko i estetycznie. Dodatkowym atutem jest możliwość sterowania światłem słonecznym przy opuszczonym materiale

Wyposażenie dodatkowe

Rolety materiałowe mogą zostać wykonane w całości w wersji aluminiowej. Ponad to oferujemy systemy przykręcane, przyklejane oraz montowane bezinwazyjnie. W ofercie posiadamy dwa rodzaje prowadnic dedykowane do kanciastych oraz zaokrąglonych listew przyszybowych. Rolety wolnowiszące mogą zostać wzbogacone o sterownie elektryczne z obsługą pilotem lub przełącznikiem.


Zobacz nasze realizacje rolet materiałowych

pergola_tarasowapergola_tarasowa_radom2_warszawa_z_montazempergola_tarasowa_radom_zadaszeniepergola_tarasowa_radom_warszawa_z_montazempergola_tarasowa_radom_warszawapergola_tarasowa_grojec_z_montazem

Zamów bezpłatną wycenę

Skontaktuj się z nami

Zapytaj o koszt naprawy

Projekt i wykonanie: T. Bramson Sp. z o.o.