Markizy tarasowe, balkonowe i okienne

MARKIZA%20TARASOWA%20%281200×650%20px%29

Wyjątkowa ochrona przeciwsłoneczna i przeciwdeszczowa

Nasze markizy zapewniają ochronę tarasu lub balkonu przed niekorzystną aurą: nadmiernym słońcem oraz deszczem. W naszej ofercie znajdziesz modele klasyczne bez kasety lub w kasecie, która chroni zwinięte poszycie oraz spycha z niego wodę i luźne zabrudzenia np. liście. Konstrukcja markizy wykonana jest z aluminium lakierowanego proszkowo oraz najwyżej jakości komponentów.

Oferujemy markizy o szerokości do 1200 cm oraz wysięgu do 400 cm. W ofercie posiadamy kolekcje tkanin markizowych o różnych właściwościach, dzięki czemu łatwo dobierzesz taką, która będzie odpowiednia do Twoich potrzeb. Sterowanie ręczne lub elektryczne do obsługi pilotem lub przełącznikiem – wybierz sam!

Wyposażenie dodatkowe

Nasza markiza może zostać wzbogacona o rozwijaną falbanę, która zapewnia jeszcze większy komfort. Ponad to oferujemy czujniki słoneczne, wiatrowe oraz wstrząsowe, a także oświetlenie LED w ramionach markizy.

NOWOŚĆ! Markizy do okien pionowych i dachowych

Niezwykle funkcjonalne markizy montowane od zewnątrz bezpośrednio do ramy okiennej blokują nadmierne nagrzewanie się szyby. Zastosowana tkanina typu screen nie zaciemnia całkowicie pomieszczenia i nie ogranicza widoczności za oknem. Wersja do okna dachowego nie utrudnia korzystania z okna.

markiza_vegas_one1markiza_vegas_one5markiza_vegas_one3markiza_vegas_one2markiza_vegas_onemarkiza_vegas_one4

Zobacz nasze realizacje markiz tarasowych

pergola_tarasowapergola_tarasowa_radom2_warszawa_z_montazempergola_tarasowa_radom_zadaszeniepergola_tarasowa_radom_warszawa_z_montazempergola_tarasowa_radom_warszawapergola_tarasowa_grojec_z_montazem
pergola_tarasowa_radom_zadaszenie23pergola_tarasowa_radom_zadaszenie22pergola_tarasowa_grojec_ekspresowopergola_tarasowa_radom_zadaszenie24pergola_tarasowa_radom_zadaszenie_cenapergola_tarasowa_radom_zadaszenie_cennik

Zamów bezpłatną wycenę

Skontaktuj się z nami

Zapytaj o koszt naprawy

Projekt i wykonanie: T. Bramson Sp. z o.o.