Moskitiery

moskitiera

Zapewnij sobie ochronę przed owadami

Moskitiery okienne to niezbędne rozwiązanie do każdego domu. Siatka z włókna szklanego zapewnia skuteczną barierę dla wszelkich komarów i muszek nie blokując cyrkulacji powietrza. Dodatkowym atutem jest grafitowy kolor siatki, co sprawia, że moskitiera po zamontowaniu jest praktycznie niewidoczna w oknie.

Nasze moskitiery są nie tylko funkcjonalne, ale też bardzo trwałe i estetycznie wykonane. Profil aluminiowy jest odporny na niekorzystne warunki atmosferyczne, dzięki czemu nie zachodzi potrzeba demontażu moskitier po sezonie letnim.

W naszej ofercie znajduje się kilka systemów moskitier. Do okien pionowych proponujemy moskitiery w ramce, montowane na zaczepach sprężynkowych lub haczykach obrotowych. W oknie dachowym idealnie sprawdzi się moskitiera rolowana, która w żaden sposób nie utrudnia korzystania z okna. Moskitiera drzwiowa montowana na zawiasach samodomykających to świetna propozycja do klasycznych drzwi balkonowych. Natomiast do dużych przesuwnych okien tarasowych oferujemy moskitiery w wersji plisowanej lub z ramą przesuwną.

Wyposażenie dodatkowe

W moskitierze okiennej istnieje możliwość zastosowania uszczelki szczotkowej, która zniweluje nawet najmniejszy prześwit między profilem a ramą okienną. Moskitiera drzwiowa może zostać wzbogacona o uchwyt balkonowy oraz przejście dla zwierzaków domowych. W przypadku okien narażonych na dostęp zwierząt można zastąpić siatkę z włókna szklanego wzmocnioną siatką z PCV.

Zobacz nasze realizacje moskitier

pergola_tarasowapergola_tarasowa_radom2_warszawa_z_montazempergola_tarasowa_radom_zadaszeniepergola_tarasowa_radom_warszawa_z_montazempergola_tarasowa_radom_warszawapergola_tarasowa_grojec_z_montazem

Zamów bezpłatną wycenę

Skontaktuj się z nami

Zapytaj o koszt naprawy

Projekt i wykonanie: T. Bramson Sp. z o.o.