Żaluzje poziome i pionowe

Ponadczasowa elegancja i funkcjonalność

Żaluzje przeżywają obecnie swoją drugą młodość. Świetnie sprawdzą się w każdym wnętrzu zarówno w domu, jak i w przestrzeni biurowej. Dzięki obrotowym lamelom oraz możliwości całkowitego podciągnięcia i opuszczenia żaluzji możesz dowolnie sterować światłem słonecznym, a nawet całkowicie zaciemnić pomieszczenie.

W naszej ofercie znajdziesz żaluzje drewniane, bambusowe oraz aluminiowe w tym perforowane. Istnieje możliwość montażu na ramie okiennej lub w świetle szyby oraz do ściany bądź sufitu. Każdy rodzaj żaluzji występuje w dwóch szerokościach lameli: 25 mm oraz 50 mm.

Żaluzje pionowe, czyli verticale doskonale sprawdzają się do okien w przestrzeni biurowej, dzięki możliwości przesłonięcia przeszkleń o dużych rozmiarach oraz zastosowaniu tkanin z atestem trudnopalności. Verticale stanowią również wyjątkowy element dekoracyjny podkreślający nowoczesny i elegancki styl wnętrza.

Wyposażenie dodatkowe

W oferowanych przez nas żaluzjach montowanych do okien uchylnych istnieje możliwość zastosowania prowadzenia bocznego na żyłce lub lince stalowej. Ponad to klasyczną drabinkę sznurkową możemy zastąpić drabinką taśmową, która doda walorów estetycznych. W modelach przeznaczonych do przesłonięcia dużych powierzchni można zastosować sterowanie elektryczne.


Zobacz nasze realizacje żaluzji

pergola_tarasowapergola_tarasowa_radom2_warszawa_z_montazempergola_tarasowa_radom_zadaszeniepergola_tarasowa_radom_warszawa_z_montazempergola_tarasowa_radom_warszawapergola_tarasowa_grojec_z_montazem

Zamów bezpłatną wycenę

Skontaktuj się z nami

Zapytaj o koszt naprawy

Projekt i wykonanie: T. Bramson Sp. z o.o.