Plisy

Osłona do każdego okna

Plisa to nowoczesna osłona okienna, której główną zaletą jest ruchomy profil górny i dolny. Dzięki temu możesz zasłonić dowolną część okna w zależności od potrzeb lub pory dnia. Całkowicie złożona pozostaje niemal niewidoczna – materiał w formie plisowanej składa się pomiędzy aluminiowymi profilami.

W naszej ofercie znajdziesz plisy do okien pionowych, uchylnych oraz dachowych. Istnieje również możliwość wykonania plisy do okna w kształcie koła, trójkąta lub trapezu. Proponujemy też różne sposoby montażu w zależności od Twoich potrzeb oraz kształtu listwy przyszybowej.

Posiadamy szeroki wybór tkanin plisowanych o różnym stopniu zaciemnienia – od materiałów firanowych, przez półprzezierne aż po całkowicie zaciemniające. Pomożemy Ci wybrać odpowiedni rodzaj materiału do każdego z pomieszczeń.

Dla większego komfortu proponujemy plisę w systemie DUO, czyli połączenie dwóch różnych tkanin w jednej plisie. Stwórz połączenie tkaniny firanowej z zaciemniającą, aby maksymalnie ułatwić sterowanie światłem słonecznym.

Wyposażenie dodatkowe

Nasze plisy mogą zostać wzbogacone o dodatkowe prowadzenie linkowe lub profil XL przeznaczony do szerokich plis. Do trudno dostępnych miejsc oferujemy drążek obsługi lub plisę obsługiwaną systemem sznurkowym. Jeśli nie chcesz wiercić otworów w listwie przyszybowej, proponujemy kilkanaście różnych mocowań bezinwazyjnych nakładanych lub przyklejanych do ramy okiennej

Zobacz nasze realizacje plis

pergola_tarasowapergola_tarasowa_radom2_warszawa_z_montazempergola_tarasowa_radom_zadaszeniepergola_tarasowa_radom_warszawa_z_montazempergola_tarasowa_radom_warszawapergola_tarasowa_grojec_z_montazem

Zamów bezpłatną wycenę

Skontaktuj się z nami

Zapytaj o koszt naprawy

Projekt i wykonanie: T. Bramson Sp. z o.o.