Rolety rzymskie

Wyjątkowa dekoracja w połączeniu z prostą obsługą

Rolety rzymskie są alternatywą dla tradycyjnych firanek na karniszu. Materiał jest przytwierdzony do kasety za pomocą rzepu, co sprawia, że jego demontaż do czyszczenia jest niezwykle prosty. Ponad to obsługa wygląda dokładnie tak jak w przypadku rolety materiałowej – pociągnięciem łańcuszka zwijamy lub rozwijamy tkaninę.

Rolety rzymskie ocieplają wnętrze i sprawiają, że staje się ono bardziej przytulne. Ogromny wybór tkanin polskich i zagranicznych producentów daje nieograniczone możliwości stworzenia niepowtarzalnej dekoracji okna. Możesz wybrać pomiędzy tkaninami firanowymi, częściowo zaciemniającymi lub materiałami całkowicie zaciemniającymi, gładkimi bądź wzorzystymi.

W naszej ofercie znajduje się pięć modelów szycia rolet rzymskich. Możliwy jest montaż do sufitu lub ściany oraz do ramy okiennej. Oferujemy również montaż zasłon oraz karniszy.

Wyposażenie dodatkowe

Rolety rzymskie mogą zostać wzbogacone o wykończenie dolne lub górne wykonane z tej samej lub innej tkaniny, ozdobny łańcuszek lub obciążnik łańcuszka oraz dekoracyjne taśmy wszyte na tkaninie. Posiadamy w ofercie system półautomatyczny bez doprowadzania prądu umożliwiający opuszczenie tkaniny jednym pociągnięciem łańcuszka oraz sterowanie elektrycznie z obsługą pilotem lub przełącznikiem.


Zobacz nasze realizacje rolet materiałowych

pergola_tarasowapergola_tarasowa_radom2_warszawa_z_montazempergola_tarasowa_radom_zadaszeniepergola_tarasowa_radom_warszawa_z_montazempergola_tarasowa_radom_warszawapergola_tarasowa_grojec_z_montazem

Zamów bezpłatną wycenę

Skontaktuj się z nami

Zapytaj o koszt naprawy

Projekt i wykonanie: T. Bramson Sp. z o.o.