Pergole tarasowe

pergola

Nie pozwól, by pogoda zepsuła Twoje plany

Dzięki pergoli tarasowej przedłużysz sezon wypoczynku na tarasie. Nasze zadaszenia są odporne na warunki atmosferyczne. Zapewniają komfort niezależnie od pogody, dają przyjemny cień w słoneczny dzień i zapewniają ochronę przed deszczem. Pergole wykonane są z aluminium lakierowanego proszkowo oraz najwyżej jakości komponentów dodatkowych.

Dla zmaksymalizowania komfortu istnieje możliwość montażu osłon w ścianach bocznych pergoli: Screenów ZIP, zasłon z tkanin outdoorowych lub Shuttersów tarasowych. Stworzona w ten sposób zamknięta przestrzeń będzie doskonałą alternatywą dla ogrodów zimowych.

Modułowa konstrukcja pergoli pozwala na stworzenie zadaszenia o praktycznie nieograniczonym rozmiarze. Nasze pergole sterowane są elektrycznie silnikami polskiej marki Somfy z obsługą za pomocą pilota.

Wyposażenie dodatkowe

Pergola może zostać wyposażona w oświetlenie LED w lamelach lub punkty świetlne. Istnieje również możliwość zastosowania promiennika ciepła, który umili relaks na tarasie w chłodniejszy wieczór.

Nasze realizacje pergoli tarasowych

pergola_tarasowapergola_tarasowa_radom2_warszawa_z_montazempergola_tarasowa_radom_zadaszeniepergola_tarasowa_radom_warszawa_z_montazempergola_tarasowa_radom_warszawapergola_tarasowa_grojec_z_montazem
pergola_tarasowa_radom_zadaszenie23pergola_tarasowa_radom_zadaszenie22pergola_tarasowa_grojec_ekspresowopergola_tarasowa_radom_zadaszenie24pergola_tarasowa_radom_zadaszenie_cenapergola_tarasowa_radom_zadaszenie_cennik

Zamów bezpłatną wycenę

Skontaktuj się z nami

Zapytaj o koszt naprawy

Projekt i wykonanie: T. Bramson Sp. z o.o.