Screen ZIP

Ochrona przed nagrzewaniem bez zaciemnienia

Screeny ZIP to alternatywa dla rolet zewnętrznych. Doskonale spełniają funkcję ochrony przed nadmiernym nagrzewaniem się pomieszczeń, dodatkowo dzięki specjalistycznej tkaninie nie zaciemniają całkowicie wnętrza jednocześnie spełniając funkcję osłony przeciwsłonecznej. Nasze Screeny ZIP zapewnią ochronę nie tylko przed słońcem, ale również przed wiatrem.

Konstrukcja Screenów ZIP wykonana jest z ekstrudowanego aluminium, odpornego na niekorzystne warunki atmosferyczne. Dzięki uchwytom modułowym istnieje możliwość przysłonięcia przeszkleń wielkopowierzchniowych.

Oferowane przez nas Screeny ZIP obsługiwane są elektrycznie. Świetnie sprawdzą się zamontowane do okna jak również jako osłona na ścianę boczną pergoli, zapewniając dodatkową ochronę przed słońcem i wiatrem.

Zobacz nasze realizacje Screen ZIP

pergola_tarasowapergola_tarasowa_radom2_warszawa_z_montazempergola_tarasowa_radom_zadaszeniepergola_tarasowa_radom_warszawa_z_montazempergola_tarasowa_radom_warszawapergola_tarasowa_grojec_z_montazem
pergola_tarasowa_radom_zadaszenie23pergola_tarasowa_radom_zadaszenie22pergola_tarasowa_grojec_ekspresowopergola_tarasowa_radom_zadaszenie24pergola_tarasowa_radom_zadaszenie_cenapergola_tarasowa_radom_zadaszenie_cennik

Zamów bezpłatną wycenę

Skontaktuj się z nami

Zapytaj o koszt naprawy

Projekt i wykonanie: T. Bramson Sp. z o.o.